|
Mógłbym jakimś niewiarygodnych cudem zakupić 3 bilety na g lub f, gdzie jest prowadzony doping (zakup przed meczem)? Generalnie kieruję się na G (+koszty dojazdu, cola, ultrasi) Zapłacilibyśmy przed stadionem danej osobie.
Nie mamy na razie kasy z kumplami na abonamenty, a bardzo chcielibyśmy być i dopingować cały mecz BG.
E: To nie brat. To lanser, ew. menda (just like Paździoch)...
|