wolfy napisał(a):

|
Jakby nie wywiad Basałaja, to bym tego nie wyciągał. Poza tym - ja akurat nie należałem do optymistów nawet umiarkowanych, od początku twierdzę, że Maaskant będzie potrzebował solidnych transferów. Zresztą - dowolny inny trener na jego miejscu też.
|
Wiem, że nie należałeś.
Oczywiście, że będzie ich potrzebował. Oczywiście, że ich nie dostanie. Dlatego jakiekolwiek podsumowania pracy Maaskanta już teraz są głupie; a na koniec sezonu będą pozbawione sensu. On nie ma z kim pracować.
Ciekaw jestem, kto zagra na środku obrony na wiosnę. Chavez - Kowalski? Cleber najlepiej wie, czego się po nim można spodziewać. Gdy powiedział, że nie zagra na lewej - to nie zagrał. Gdy zdecydował, że kończy karierę, to skończy - i, jak widać, ma rację. Ale prawdziwe jaja to się zaczną w wakacje w eliminacjach do Ligi Europejskiej (jeśli oczywiście jakoś je wywalczymy). Będziemy mieć Kowalskiego i Brożka Piotra. Może znów wypożyczą jakiegoś ogóra. Cóż, nastał czas młodych wilków : )