Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 30.09.2010, 14:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie wywiad Basałaja, to bym tego nie wyciągał. Poza tym - ja akurat nie należałem do optymistów nawet umiarkowanych, od początku twierdzę, że Maaskant będzie potrzebował solidnych transferów. Zresztą - dowolny inny trener na jego miejscu też.
Wiem, że nie należałeś.

Oczywiście, że będzie ich potrzebował. Oczywiście, że ich nie dostanie. Dlatego jakiekolwiek podsumowania pracy Maaskanta już teraz są głupie; a na koniec sezonu będą pozbawione sensu. On nie ma z kim pracować.

Ciekaw jestem, kto zagra na środku obrony na wiosnę. Chavez - Kowalski? Cleber najlepiej wie, czego się po nim można spodziewać. Gdy powiedział, że nie zagra na lewej - to nie zagrał. Gdy zdecydował, że kończy karierę, to skończy - i, jak widać, ma rację. Ale prawdziwe jaja to się zaczną w wakacje w eliminacjach do Ligi Europejskiej (jeśli oczywiście jakoś je wywalczymy). Będziemy mieć Kowalskiego i Brożka Piotra. Może znów wypożyczą jakiegoś ogóra. Cóż, nastał czas młodych wilków : )
Odpowiedz cytując