Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 30.09.2010, 14:05
Basałąj zamiast napominać nas w prasie powinien pomyśleć w zaciszu swojego gabinetu razem z marketingowcami jak zaradzić takiemu "niespodziewanemu" obrotowi sprawy.

Wybudowano 1/2 nowoczesnego stadionu a ci kibice tacy nienowocześni. No proszę, stoją jak na starym stadionie, śpiewają, machają szalikami a ciesząc się po bramce potrafią nawet naruszyć nietykalność cielesną osób obok poprzez ich objęcie. A miała być druga Anglia.

Sprawa jest prosta, sektory super Vip są na parterze trybuny E. W takim razie wystarczyło powiedzieć, że dolna część trybuny E to sektor gdzie wszyscy siedzą, można wziąć małe dziecko czy żonę, wnuk może zabrać dziadka a pani pytająca sąsiadów z krzesełka obok "którzy to nasi" zostanie uprzejmie poinformowana iż ci w czerwonych koszulkach.

A piętro trybuny ... no cóż, jeśli większość lubi stać, a takich jest dużo bo stało się na młynie, stało się na dawnym C i w większości stało się na E, to właśnie piętro powinno się zostawić w spokoju. Ludzie sami zadecydują. Ale u nas się nie da pomyśleć o niczym wcześniej...

Dużo jest osób, które w młodości aktywnie dopingowały i stały a teraz stać je aby zakupić bilet czy karnet na środek trybuny E. I jeśli Basałaj myśli, że kilkoma słowami zmieni ich wieloletnie przyzwyczajenia to najzwyczajniej w świecie się myli.

Pomijam już fakt, że przy tak grającej Wiśle zwolennicy siedzenia będą szybko wybierać inne formy rozrywki niż mecz, z kolei osoby przyzwyczajone do stania mogą już wcześniej w ramach protestów olać sprawę.
Odpowiedz cytując