emj10 napisał(a):

Oczywiście, że śmierdzi bo z PiS-u sami uczciwi i mężowie stanu
|
wolfy napisał(a):

|
To mi trochę śmierdzi ( chodzi o czas zatrzymania ), ale jeśli zostanie skazany, to OK. Nie jestem na tyle naiwny, żeby wierzyć w uczciwość jakiegokolwiek naszego działacza piłkarskiego.
|
Jest Pan, drogi Panie, złośliwym trollem.