polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Widzę, że rozważamy już nie ile czasu na budowę ma Maaskant i jak lichym dysponuje materiałem, tylko kto będzie odpowiadał za to, że niczego nie zbuduje. To już progres.
|
Jakby nie wywiad Basałaja, to bym tego nie wyciągał. Poza tym - ja akurat nie należałem do optymistów nawet umiarkowanych, od początku twierdzę, że Maaskant będzie potrzebował solidnych transferów. Zresztą - dowolny inny trener na jego miejscu też.