Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
3618
30.09.2010, 13:53
a ja dołożyć 20 i mieć karnet na G
nie przesadzajcie na głupią A klasę 5zl wjazd
pytanie na ile tańsze bilety przełożą się na wzrost frekwencji - pewnie niewielei, przypominają mi się liczby wyjazdowe gdy klub dopłacał do wyjazdów ;]
Ostatnio edytowane przez barthok : 30.09.2010 o godz. 13:55.
barthok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barthok
Znajdź inne posty napisane przez barthok