Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 30.09.2010, 13:53
a ja dołożyć 20 i mieć karnet na G nie przesadzajcie na głupią A klasę 5zl wjazd

pytanie na ile tańsze bilety przełożą się na wzrost frekwencji - pewnie niewielei, przypominają mi się liczby wyjazdowe gdy klub dopłacał do wyjazdów ;]
Ostatnio edytowane przez barthok : 30.09.2010 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując