Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3789
Stary 30.09.2010, 13:46
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali prezesa Polonii Bytom Damiana B. Jest on podejrzany o wręczenie w 2005 roku łapówki sędziemu piłkarskiemu - dowiedzieli się reporterzy RMF FM.

B. jest prezesem Polonii Bytom od 2004 roku. W tym czasie jego klub awansował z III ligi do ekstraklasy.

Damian B. jest także kandydatem na prezydenta Bytomia z rekomendacji Prawa i Sprawiedliwości
To mi trochę śmierdzi ( chodzi o czas zatrzymania ), ale jeśli zostanie skazany, to OK. Nie jestem na tyle naiwny, żeby wierzyć w uczciwość jakiegokolwiek naszego działacza piłkarskiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując