Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3615
Stary 30.09.2010, 13:39
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem bilety nie sa przeciez az takie drogie. Ciagle sa zdaje sie bilety po 20 na G, czy tez 30 na narozniki.
20-30 peelenow to nie jest zadna przeszkoda w takim sensie ze jak dla kogos znalezienie takiej sumy jest problemem to nawet gdyby bilet kosztowal dyche to by akurat sie skusil. Generalnie i tak nie przyjdzie. Bycmoze jakies jednostkowe przypadki by sie znalazly ale to i tak bez wplywu na ogolna frekwencje.
Ale reszta stadionu ma bilety po 40 i 50 zł. Uwierz mi, ze gdyby bilet kosztował 10 zł jak np. u parchów to przyszłoby masę młodzieży, która groszem nie śmierdzi. A tak ci co nie załapali się na bilety po 20 czy 30 zł. musza bulić 40 czy 50 zł. Dla wielu jest to wydatek za duży. Często ich całomiesięczne kieszonkowe. I dlatego zostają w domu.
Odpowiedz cytując