Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
10260
30.09.2010, 13:31
Jan Maria Rokita poszedł w polityczny niebyt szybko , mam nadzieje ,że Kaczyński ,choć na to nie licze, będzie miał choc tyle stylu co JMR przy odejsciu z polityky ,czy bedzie nawet mącił jak będzie siedział z Alikiem na kolanach w domu
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82