mic napisał(a):

No co Ty,Kasperczak, Kulawik i Maskaant to masochisci ktorzy lubia dostawac po jajach, specjalnie wpuszcza Pawelka A jak zacznie wybraniac mecze (z Arka to mu sie pewnie fukslo, bo xxx specjalnie strzelal prosto w niego - tak, byly takie opinie) to sciagniemy Cabaja.
|
Stawiali bo nie mieli wyjścia,kto miał bronić?, jak trenerem był Kasperczak to nie było Milana, jak był Kulawik to Milan kontuzja, a Maaskant jeszcze nie wie na co stać Pawełka