Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35636
Stary 30.09.2010, 12:48
mic napisał(a):Wyświetl post
No co Ty,Kasperczak, Kulawik i Maskaant to masochisci ktorzy lubia dostawac po jajach, specjalnie wpuszcza Pawelka A jak zacznie wybraniac mecze (z Arka to mu sie pewnie fukslo, bo xxx specjalnie strzelal prosto w niego - tak, byly takie opinie) to sciagniemy Cabaja.
Stawiali bo nie mieli wyjścia,kto miał bronić?, jak trenerem był Kasperczak to nie było Milana, jak był Kulawik to Milan kontuzja, a Maaskant jeszcze nie wie na co stać Pawełka
Odpowiedz cytując