Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35635
Stary 30.09.2010, 12:45
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Jest pewniejszy nie wiem kiedy? W meczu z Ruchem był tak pewny, oh mistrz wrzucania piłki za kołnierz, pewny to on może był trochę gdy miał obronę, teraz jej nie ma i pokazuje na co go stać, Maaskant musi sam przekonać jaki Mariusz jest cudowny, jak widać wy też. Już się zastanawiam ile bramek wciśnie nam Śląsk z wspaniała obroną i Mariuszem na bramce. Przewrotność niektóry zatrważa, bo broni to jest lepszy...
No co Ty,Kasperczak, Kulawik i Maskaant to masochisci ktorzy lubia dostawac po jajach, specjalnie wpuszcza Pawelka A jak zacznie wybraniac mecze (z Arka to mu sie pewnie fukslo, bo xxx specjalnie strzelal prosto w niego - tak, byly takie opinie) to sciagniemy Cabaja.


@dwa nizej: Oooo tak, to lubie, brakuje argumentow to wklejamy linki do filmikow Moglbys jeszcze wkleic to z "jutjuba" o Pawelku ?
Ostatnio edytowane przez mic : 30.09.2010 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując