Mar85 napisał(a):

|
Jest pewniejszy nie wiem kiedy? W meczu z Ruchem był tak pewny, oh mistrz wrzucania piłki za kołnierz, pewny to on może był trochę gdy miał obronę, teraz jej nie ma i pokazuje na co go stać, Maaskant musi sam przekonać jaki Mariusz jest cudowny, jak widać wy też. Już się zastanawiam ile bramek wciśnie nam Śląsk z wspaniała obroną i Mariuszem na bramce. Przewrotność niektóry zatrważa, bo broni to jest lepszy...
|
No co Ty,Kasperczak, Kulawik i Maskaant to masochisci ktorzy lubia dostawac po jajach, specjalnie wpuszcza Pawelka

A jak zacznie wybraniac mecze (z Arka to mu sie pewnie fukslo, bo xxx specjalnie strzelal prosto w niego - tak, byly takie opinie) to sciagniemy Cabaja.
@dwa nizej: Oooo tak, to lubie, brakuje argumentow to wklejamy linki do filmikow

Moglbys jeszcze wkleic to z "jutjuba" o Pawelku ?