Mar85 napisał(a):

|
Oceniać zawodnika po jednym meczu...Pawełek jest solidny...ciekawe wyjdzie mu jeden mecz i jest już solidny, nie wyjdzie 10 co z tego? Grajmy dalej Pawełkiem zwłaszcza z taką obroną to zobaczycie jaki jest wspaniały. Postawcie Milana i dajcie mu obronę z Marcelo, Głowackim, Baszczyńskim, Alvarezem to pogadamy. A jeszcze to że koleś jest tu 3 miesiące ale co to dla was aklimatyzacja. To się nazywa obiektywność. Pawełek miał najlepszą obronę w Polsce a puszczał szmaty i każde jego zagranie to zawał serca
|
O ja jebie
Postawcie na bramce pana Jozia spod budki z browarem i dajcie mu obrone Maicon, Puyol, Lugano, Gio to pogadamy. Wez sie chlopaku nie kompromituj
A co bedzie jak Jovanicowi " wyjdzie mu jeden mecz i jest już solidny, nie wyjdzie 10 co z tego?" Jovanic dostawal swoje szanse przy kontuzji/kartce Pawelka, wraca na lawe i tyle w temacie.
PS. Proponuje jakies kropelki na uspokojenie przed meczem, albo wizyte u specjalisty, jeszcze Ci zylka kipnie i bedzie tragedia na meczu. I jak zwykle wina Pawelka
