|
Ale przecież wszyscy Ci piszą, że teraz Pawełek jest pewniejszy na bramce.
Sory, ale, za przeproszeniem, w d*pie mam to, czy Jovanić się zaaklimaatyzował czy nie, bo jutro gramy mecz, a nie za pół roku, kiedy Milan się przyzwyczai do Krakowa, do polskiej "piłki" i tak dalej i nie ważne, żę za pół roku może Jovanić będzie lepszy. Teraz nie jest.
|