Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35629
Stary 30.09.2010, 12:32
Oceniać zawodnika po jednym meczu...Pawełek jest solidny...ciekawe wyjdzie mu jeden mecz i jest już solidny, nie wyjdzie 10 co z tego? Grajmy dalej Pawełkiem zwłaszcza z taką obroną to zobaczycie jaki jest wspaniały. Postawcie Milana i dajcie mu obronę z Marcelo, Głowackim, Baszczyńskim, Alvarezem to pogadamy. A jeszcze to że koleś jest tu 3 miesiące ale co to dla was aklimatyzacja. To się nazywa obiektywność. Pawełek miał najlepszą obronę w Polsce a puszczał szmaty i każde jego zagranie to zawał serca
Odpowiedz cytując