|
Do piszących wyżej:
bramkarz chce - mur skacze
bramkarz nie chce - mur nie skacze
przy bramce z Koroną Jovanić był źle ustawiony i nawet nie udawał, że próbuje wybronić strzał.
Jovanić fatalnie gra nogami, każda długa piłka nabiera szalonej rotacji, przez co nie dość, że ciężej ją przyjąć, to ląduje bliżej.
Fatalnie gra także na przedpolu, a im lepsza będzie obrona (a będzie bo widać, że Bunoza - Chavez mają potencjał by stać się solidną parą obrońców) tym więcej będzie wrzutek i piłek "na aferę", które bramkarz musi pewnie wyłapać na 8, 10 metrze. Tutaj Pawełek jest dużo lepszy, można powiedzieć, że jedyne czego mu brakuje to wzrostu.
Nie powiem, że Pawełek jest najlepszym bramkarzem itd. bo tak nie jest, jest tylko solidnym bramkarzem. Przypomnijcie sobie mecze chociażby z Tottenhamem zanim powiecie, że niczego nam nie wybronił.
W grudniu podpisać z Mariuszem półroczny/roczny kontrakt, podpisać podobną umowę z Pilarzem (Krzysztofem, z Ruchu, w grudniu kończy mu się kontrakt) i... cały czas szukać dalej.
Co do przegranej rywalizacji z Majdanem:
Radosław Majdan 2004-2006 Wisła Kraków
Mariusz Pawełek 2006-2010 Wisła Kraków
grali razem przez jedną rundę, z czego cztery ostatnie mecze grał Mariusz, a nie pamiętam czy Majdan miał wtedy kontuzję, więc można raczej powiedzieć, że to Pawełek wygrał rywalizację z Radkiem.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 30.09.2010 o godz. 12:31.
|