Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35621
Stary 30.09.2010, 12:05
mic napisał(a):Wyświetl post


Ty napewno ogladasz mecze Wisly Krakow ? Polecam obejrzec np ostatni mecz z Korona (to tak odnosnie gry nogami Jovanica - chwala Bogu ze pilka jednak dolatywala w okolice srodka boiska, lub Koroniarze jakims cudem jej nie przechwytywali). To tak odnosnie obiektywizmu. Klapki na oczach - Pawelek be, Jovanic zajebisty
A Ty jesteś znawca, koleś rozegrał ile meczy?, może jeszcze się nie przystosował do gry. Pawełek babole wali w każdym meczu i nie mów mi tu że Jovanic jest słaby bo w lidze serbskeij uznali go za najlepszego bramkarza, zagrał jeden mecz źle i jest już słabszy od Pawełka, Boże co ten Pawełek musi zrobić żeby się go pozbyli, może Janusza Jojke? Smuda już przejrzał na oczy, Ty najwyraźniej nie! Mam Ci napisać co ten cudowny Pawełek wyprawiał w tym sezonie, klops z Ruchem, wspaniała parada w meczu z Jagiellonią przy karnym, gdzie rzucił się zanim Frankowski strzelił, popis w Bełchatowie, co robił w reprezentacji to już masakra, a o innych meczach żal pisać bo samobóje i inne farfocle to standard...teraz jest cudowny bo Maaskant dał mu szanse a Ty uważasz że trener nie ma prawa do błędów?
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 30.09.2010 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując