Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35619
Stary 30.09.2010, 12:01
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej podstawie twierdzisz że Jovanic nie lepszy? Czym się zasłużył? Pawełek to jest bramkarska parodia, jedyne co ma to refleks, gra nogami tragiczna wybija w trybuny lub podaje do przeciwnika, gra w powietrzu, koncentracja po prostu zero...to co pokazał w meczu reprezentacji Polski pokazuje cały obraz jego osoby....Milan został uznany najlepszym bramkarzem ligi serbskiej, a u nas zagrał 4 mecze i ma być gorszy po puścił bramkę z wolnego, gdzie mur nie podskoczył i raz mu piłka wypadła. Mariusz takich zagrań ma w każdym meczu mnóstwo...


Ty napewno ogladasz mecze Wisly Krakow ? Polecam obejrzec np ostatni mecz z Korona (to tak odnosnie gry nogami Jovanica - chwala Bogu ze pilka jednak dolatywala w okolice srodka boiska, lub Koroniarze jakims cudem jej nie przechwytywali). To tak odnosnie obiektywizmu. Klapki na oczach - Pawelek be, Jovanic zajebisty To co napisales, idealnie pasuje takze do J., szkoda ze jestes tak zaslepiony antyPawelkowaniem, ze tego nie widzisz. (Polecam mecze z Korona, Karabachem...)

emjot napisał(a):Wyświetl post
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
Bardziej smieszne jest to, ze wczesniej narodzila sie partia dzieciakow jadacych po kazdym (!!) pilkarzu Wisly Krakow. "Mię" to cholernie smieszy
Ostatnio edytowane przez mic : 30.09.2010 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując