Mar85 napisał(a):

|
Na jakiej podstawie twierdzisz że Jovanic nie lepszy? Czym się zasłużył? Pawełek to jest bramkarska parodia, jedyne co ma to refleks, gra nogami tragiczna wybija w trybuny lub podaje do przeciwnika, gra w powietrzu, koncentracja po prostu zero...to co pokazał w meczu reprezentacji Polski pokazuje cały obraz jego osoby....Milan został uznany najlepszym bramkarzem ligi serbskiej, a u nas zagrał 4 mecze i ma być gorszy po puścił bramkę z wolnego, gdzie mur nie podskoczył i raz mu piłka wypadła. Mariusz takich zagrań ma w każdym meczu mnóstwo...
|
Ty napewno ogladasz mecze Wisly Krakow ? Polecam obejrzec np ostatni mecz z Korona (to tak odnosnie gry nogami Jovanica - chwala Bogu ze pilka jednak dolatywala w okolice srodka boiska, lub Koroniarze jakims cudem jej nie przechwytywali). To tak odnosnie obiektywizmu. Klapki na oczach - Pawelek be, Jovanic zajebisty

To co napisales, idealnie pasuje takze do J., szkoda ze jestes tak zaslepiony antyPawelkowaniem, ze tego nie widzisz. (Polecam mecze z Korona, Karabachem...)
emjot napisał(a):

widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
|
Bardziej smieszne jest to, ze wczesniej narodzila sie partia dzieciakow jadacych po kazdym (!!) pilkarzu Wisly Krakow. "Mię" to cholernie smieszy