Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
35617
30.09.2010, 11:51
emjot
napisał(a):
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza
faka
Pawełka
śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez
PIĘĆ LAT
Jeden? Dwa? czy może cztery?
Ostatnio bodajże w meczu z Arką - gdzie był najlepszy na boisku i uratował nam 3 punkty. Daleki jestem od obrony Mariusza, bo prócz dobrych występów zalicza tez masę klopsów i marzy mi się pewny bramkarz, ale Jovanic nie jest lepszy.
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy