Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35617
Stary 30.09.2010, 11:51
emjot napisał(a):Wyświetl post
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez PIĘĆ LAT Jeden? Dwa? czy może cztery?
Ostatnio bodajże w meczu z Arką - gdzie był najlepszy na boisku i uratował nam 3 punkty. Daleki jestem od obrony Mariusza, bo prócz dobrych występów zalicza tez masę klopsów i marzy mi się pewny bramkarz, ale Jovanic nie jest lepszy.
Odpowiedz cytując