Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35616
Stary 30.09.2010, 11:40
Niestety znowu trenerzy muszą się przekonać o tym na własnej skórze. Maaskanta można odrobinę rozgrzeszyć, bo Pawełka w akcji widział mało.
Lepsze to, niż gdyby miał siedzieć na ławie i przedlużyć kontrakt. Wtedy pewnie zarząd by uznał, że z bramkarzami nie ma problemu i nie dał na nowego kasy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 30.09.2010 o godz. 11:43.
..
Odpowiedz cytując