|
Niestety znowu trenerzy muszą się przekonać o tym na własnej skórze. Maaskanta można odrobinę rozgrzeszyć, bo Pawełka w akcji widział mało.
Lepsze to, niż gdyby miał siedzieć na ławie i przedlużyć kontrakt. Wtedy pewnie zarząd by uznał, że z bramkarzami nie ma problemu i nie dał na nowego kasy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 30.09.2010 o godz. 11:43.
. .
|