Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3614
Stary 30.09.2010, 11:37
Może i różnicy nie ma 13, a 14 tys, ale bierz pod uwagę, że na ostatnim meczu nie było kibiców Korony. Teraz Ślaska przyjedzie min 1000 więc weź to też odejmij od tego i zostaje już 12 tys.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując