Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
35614
30.09.2010, 11:31
emjot
napisał(a):
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza
faka
Pawełka
śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez
PIĘĆ LAT
Jeden? Dwa? czy może cztery?
Jestem z partii tych, którzy chcą dobrego bramkarza w Wiśle. Takiego który pomoże nam i w lidze i w pucharach.
arti