Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35614
Stary 30.09.2010, 11:31
emjot napisał(a):Wyświetl post
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez PIĘĆ LAT Jeden? Dwa? czy może cztery?
Jestem z partii tych, którzy chcą dobrego bramkarza w Wiśle. Takiego który pomoże nam i w lidze i w pucharach.
Odpowiedz cytując