felipe napisał(a):

|
Na taki klub w sam raz. Funkcjonalnie, zawsze przyjdzie ich te kilka tysięcy,a kilka razy w roku -na Wisłę/Lecha/Arkę/Legię itp - komplet (jakoś nie wierzę, że spadną). Lepsze takie rozwiązanie niż np 40 tys dla Lechii Gdańsk- regularne wypełnianie tego stadionu w połowie choćby to raczej abstrakcja.
|
O ile wiem to stadiony buduje sie na kilkadziesiat lat.
Skad Ty mozesz wiedziec jakie zapotrzebowanie na bilety bedzie w Gdansku za np.5,10,20 lat?