Wyświetl pojedynczy post
Pilsner
Junior Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1601
Stary 30.09.2010, 11:16
felipe napisał(a):Wyświetl post
Na taki klub w sam raz. Funkcjonalnie, zawsze przyjdzie ich te kilka tysięcy,a kilka razy w roku -na Wisłę/Lecha/Arkę/Legię itp - komplet (jakoś nie wierzę, że spadną). Lepsze takie rozwiązanie niż np 40 tys dla Lechii Gdańsk- regularne wypełnianie tego stadionu w połowie choćby to raczej abstrakcja.
O ile wiem to stadiony buduje sie na kilkadziesiat lat.
Skad Ty mozesz wiedziec jakie zapotrzebowanie na bilety bedzie w Gdansku za np.5,10,20 lat?
Odpowiedz cytując