Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35612
Stary 30.09.2010, 11:13
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ot choćby ostatni mecz, gdzie nawet nie drgnął przy strzale Vukovica. Dobry bramkarz by to wybronił.

http://www.youtube.com/watch?v=YL8B0CnKe8g


Jovanicia nie wybronił nam żadnego meczu, jest zwyczajnie przeciętnym bramkarzem.
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez PIĘĆ LAT Jeden? Dwa? czy może cztery?
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując