Lysy napisał(a):

Ot choćby ostatni mecz, gdzie nawet nie drgnął przy strzale Vukovica. Dobry bramkarz by to wybronił.
http://www.youtube.com/watch?v=YL8B0CnKe8g
Jovanicia nie wybronił nam żadnego meczu, jest zwyczajnie przeciętnym bramkarzem.
|
widzę że urodziła nam się partia obrońców Mariusza
faka Pawełka

śmieszy mię to bardzo.
bo moje pytanie jest takie. Skoro Jovanić przez trzy miechy nie wybronił nam żadnego meczu to ile wybronił nam Pawełek przez
PIĘĆ LAT
Jeden? Dwa? czy może cztery?