m_staszek napisał(a):

No comment. Najpierw uporządkuj rzeczy we własnej głowie, a dopiero potem pisz coś konkretnego.
Dokładnie w ilu meczach widzieliście Jovanicia? W ilu z tych meczów popełnił błąd, który skończył się stratą bramki (on, nie niezgrana obrona)?
|
W tylu w ilu grał, uważam że do Karabachu możnaby się przyczepić. Odpowiem pytaniem - w ilu z tych meczów zaprezentował więcej niż przeciętny poziom, pewność i wyciągnął jakąś extra piłkę?
Co takiego w nim widzisz, że uważasz że jest znacznie lepszy niż Pawełek? Bo jeśli nie jest lepszy - to niech broni Polak.