Marszałek napisał(a):

Ciekawe rozważania. Niemniej poznaliśmy nazwisko gościa,który wytransferował do nas Jovanica. Jak na początkującego menagera to ładną sumkę zainkasował, ale chyba też zamknął sobie drzwi przed pewnymi ludźmi. Czy ktoś kiedyś coś jeszcze kupi od tego faceta? I pytanie, kto z naszej strony optował za wyłożeniem kasy na tego grajka?
http://www.weszlo.com/news/5642
|
Jak to kto
Przeciez Iwan opowiadał jak to Zdzichu "oglądał 27 meczów na bałkanach podczas 1 weekndu"

abstrahując od faktu, ze jest to fizycznie niemożliwe to chyba odnośnie wzmocnień z tamtego kierunku daje odpowiedź na twoje pytanie
A słowa menedżer, prowizja i nieadewatna kwota transferu do umiejętności tez mi nie wiedziec czemu przywodzą Zdzicha na myśl
