Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 30.09.2010, 10:33
najlepiej teraz przyjąć pozycję weszło, czyli śmiać się, szydzić, wyśmiewać i negować.

bramkarz ...jest jaki jest, jeśli ktoś jest w stanie załatawić lepszego, niech przywiezie na trening i napewno dostanie szansę.
A nam to nie pomaga, wieczne lamentowanie i wbijanie sobie do głowy jaki to Pawełek jest słaby.
Ja go za bramke nie obwiniam, Jovanica nie oceniam, ale nie będe własnym zawodnikom pluł w twarz że są przesłąbi i w ogóle, bo jaki to ma sens.
Może nadszedł taki okres, że Wisła jest po prostu średnią drużyną a nie najlepsza jak było przez ostatnie 10 lat.
Gramy tym co mamy, wysmiewanie i obelgi w kierunku piłkarzy nic nam nie dadzą, a napewno nie dobrą grę.
Nam teraz jest najłatwiej oceniać bramkarza, przez pryzmat dramatycznej obrony, i widac że bramkarz jest średni ale...co możemy zrobić?
Dopóki Mariusz jest naszym piłkarzem powinniśmy go wspierać, pomimo jego zachowań w stosunku do kibiców, to my pokażmy że jesteśmy mądrzejsi, i wpierajmy go, a to w dobrej grze a to w poszukiwaniach nowego klubu.
Może po prostu odliczajmy czas do ropoczęcia okienka i na tym skończmy żereowanie na Pawełku, bo dobrej gry to nie przyniesie, a przeciez Nam wszystkim o to właśnie chodzi?
Jaki sens ma ciupanie Czikoszowi, Kirmowi, Małemu czy innym? Gdybyśmy chociaz ustalali skład, ale My nie możemy nic. Możemy nie przyjść na stadion i nie dopingowac, nie oglądać- jesteście w stanie? Bo ja nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując