|
Przestancie z tym Kurto, bo moze i owszem, trzeba mu dac szanse, ale jak widzialem go w ostatnim meczu ME z Bełchatowem to wiele by mozna powiedziec, ale nie to ze broni pewnie. Z Koroną w ME na wyjezdzie bronił dobrze, ale ostatnio nie wygladalo to najlepiej.
|