Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10259
Stary 30.09.2010, 10:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Postępowi skopali na jakiegoś dziadka, mimo milionowych wydatków na ochronę policji pod krzyżem. Dziadek zszedł po miesiącu, krzyża już nie ma, a POstępowi ? Zadowoleni z siebie . Jednego PiSiora mniej. Dyskutować nie będą. Dlaczego? Bo nie chcą obrażać. A może by tak bez obrażania? To da się, tylko trzeba mieć logiczne argumenty. Jarek napisał co mysli o sytuacji w naszym regionie. Logicznie argumentując, podając fakty potwierdzające jego przemyślenia. Co na to PO? Rusofob . Bo przypomniał ze Rosja ćwiczy wojnę z Polską. Nie wina Rosji że takie manewry organizuje tylko Kaczyńskiego ze o tym mówi. Samolot przykrywają brezentem już pół roku mimo naszych dyplomatycznych wysiłków. O czarnych skrzynkach cisza. Putin wczoraj ogłosił ze większą część winy za katastrofę bierze na siebie Polska. PO sie z tym zgadza? Bo coś cicho na temat. Balcerowicz zamontował licznik długu który wzrasta 100 000 na minutę, ale ważniejsze co robi Kaczyński czy Rostkowska odejdzie z PiS czy nie odejdzie. Jak odejdzie to odważna jak nie odejdzie to PiSior. To są tematy ważne dziś dla Polski. Rece opadają. Co z umową gazową? PO od trzech lat ją negocjuje, w takich dobrych stosunkach jesteśmy podobno. Może to znów Kaczyński przeszkadza? No i komisja europejska bo już by wszystko było klepnięte do 2037 . Pytanie czy dobrze dla nas czy dla Rosji. Bo w PO nie lubią drażnić wielkiego brata. To przecież rusofobiczne. A jak ktoś powie ze jesteśmy sługusami to podnosi się wrzawa. Mam nadzieję że jednak większość Polaków się otrząśnie z tego uPOjenia.
Bardzo dobrze napisane Drozd
Odnosząc się do Twojego ostatniego zdania. Na chwile obecna nie ma na to co liczyc. Tusk Vision Network i Gazeta Wybiórcza dla wielu Polakow nadal jest jedyna sluszna linia myslenia.
Czesc z nich zapewne przejzy na oczy gdy juz naprawde bedzie zle.
Przed wyborami Polska byla zielona wyspa.
Nagle w ciagu kilku tygodni rzad zaczal mowic o kryzysie i zaciskaniu pasa.
Ta obluda najbardziej mnie boli.
Zamiast o koniecznosci ptrzeprowadzania reform o ktorychmowi juz coraz wieksza rzesza ekspertow nawet tych ktorzy sa pro rzadowi mowi sie o Kaczynskim i PISie.
O to O chodzilo sprowadzmy zainteresowanie opinii publicznej na sprawy drugo i tzreciorzedne byle do wyboroe... kolenych wyborow...