Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3781
Stary 30.09.2010, 10:10
Co do tego zawieszenia Chaveza i nie karania zawodników Legii.

Rok 2006: http://sport.wp.pl/kat,32284,title,C...l?ticaid=1afa3

Rok 2010: http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=36371

Widać że każdy musi mieć swojego Dixiego
Ostatnio edytowane przez spidey : 30.09.2010 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując