Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline
#
3781
30.09.2010, 10:10
Co do tego zawieszenia Chaveza i nie karania zawodników Legii.
Rok 2006:
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,C...l?ticaid=1afa3
Rok 2010:
http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=36371
Widać że każdy musi mieć swojego Dixiego
Ostatnio edytowane przez spidey : 30.09.2010 o godz. 10:12.
spidey
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spidey