|
Wisła - Śląsk 5:0 (2:0)
Skład: Pawełek- Branco, Kowalski, Bunoza, Paljic- Małecki, Sobolewski, Wilk, Boukhari, Żurawski- Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Boukhari, Kirm, Małecki, Jirsak
Zmiany: Jirsak, Boguski, Kirm
Powód: zmiany :)
Ostatnio edytowane przez cichy_71 : 30.09.2010 o godz. 19:12.
|