Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
18488
30.09.2010, 09:54
Mógłby ktoś mi polecić nocleg (tylko jeden) w Pradze? Oczywiście kryteria finansowe też się liczą hehe. Zależy mi by to było sprawdzone - osobiste polecenie a nie typu "słyszałem.."
Z góry dzięki
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK