Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 30.09.2010, 09:46
Ciekawe rozważania. Niemniej poznaliśmy nazwisko gościa,który wytransferował do nas Jovanica. Jak na początkującego menagera to ładną sumkę zainkasował, ale chyba też zamknął sobie drzwi przed pewnymi ludźmi. Czy ktoś kiedyś coś jeszcze kupi od tego faceta? I pytanie, kto z naszej strony optował za wyłożeniem kasy na tego grajka?

http://www.weszlo.com/news/5642
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 30.09.2010 o godz. 09:52.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując