Ciekawe rozważania. Niemniej poznaliśmy nazwisko gościa,który wytransferował do nas Jovanica. Jak na początkującego menagera to ładną sumkę zainkasował, ale chyba też zamknął sobie drzwi przed pewnymi ludźmi. Czy ktoś kiedyś coś jeszcze kupi od tego faceta? I pytanie, kto z naszej strony optował za wyłożeniem kasy na tego grajka?
http://www.weszlo.com/news/5642