Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 30.09.2010, 09:13
Ja wam powiem zresztą, że się zdziwiłem trochę, bo jednak po Chavezie - co by nie mówić, stałym reprezentancie kraju, który wywalczył sobie udział na MŚ w Ameryce - spodziewałem się trochę więcej. Jeżeli mówimy już o papierach na wybijającego się zawodnika ligi, to on je ma. A jak oglądałem wasze zmagania z Bełchatowem, to miałem wrażenie, że on nie do końca nadąża za tym co się dzieje.
Legionista
Odpowiedz cytując