Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3612
Stary 30.09.2010, 08:49
Moim zdaniem bilety nie sa przeciez az takie drogie. Ciagle sa zdaje sie bilety po 20 na G, czy tez 30 na narozniki.
20-30 peelenow to nie jest zadna przeszkoda w takim sensie ze jak dla kogos znalezienie takiej sumy jest problemem to nawet gdyby bilet kosztowal dyche to by akurat sie skusil. Generalnie i tak nie przyjdzie. Bycmoze jakies jednostkowe przypadki by sie znalazly ale to i tak bez wplywu na ogolna frekwencje.
Wiekszym problemem niz cena biletu dla wiekszosci ludzi jest znalezienie motywacji by przyjsc na mecz, czasu czy tez zwykle wygodnictwo.

Wieksza frekwencje mozna uzyskac ale raczej droga marketingowa. No i nie oszukujmy sie: gdyby Wisla wszystkich miazdzyla tez by sie przelozylo na wieksza frekwencje. Na naszym stadionie musi byc miejsce dla fanatykow, piknikow, rodzin i krawaciarzy. Kazdy rzecz jasna na swoim sektorze.
DysoN
Odpowiedz cytując