Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 30.09.2010, 08:32
Włączacie FIFA 11 na pulpicie. Macie ustawienia gry. Dajcie tam ustawienia klawiatury czy coś takiego i mniej więcej na środku są strzałeczki w owale. Jedna się automatycznie pod escape ustawia drugą dajcie pod spację najlepiej. Ja wychodzę escapem z areny, ale może u Was pomoże owa "spacja"
Odpowiedz cytując