Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
3611
30.09.2010, 08:27
dobrze cie rozumiem i wiem ze gdy przyjdzie do meczy z Legia czy Lechem to nasz stadion moze sie okazac nawet za maly ale nie ma to nic wspolnego ze wczesniejszymi narzekaniami na ceny biletow gdyz naprawde ciezko jest miec do nich zastrzezenia...
LUKAS77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKAS77
Znajdź inne posty napisane przez LUKAS77