Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3611
Stary 30.09.2010, 08:27
dobrze cie rozumiem i wiem ze gdy przyjdzie do meczy z Legia czy Lechem to nasz stadion moze sie okazac nawet za maly ale nie ma to nic wspolnego ze wczesniejszymi narzekaniami na ceny biletow gdyz naprawde ciezko jest miec do nich zastrzezenia...
Odpowiedz cytując