Wojtas napisał(a):

Niedugo znowu kolejna seria "Mody na Bramkarza" ,bo za dlugo byl spokoj
Pawelkowi konczy sie kontrakt a Jovanic wydaje sie byc jego podpobizną
wiec znwou bedziemy szukac pierwszego bramkarza ,bo skoro Jovanic przegrywa z Mariem to juz jest niedobrze
boje sie pomyslec ile nasze poszukiwania trwac beda,licze jednak ze Holendrzy znajda kogos w szybkim tempie..
|
A może tego Jovanica spróbować wypchać gdzieś na Bałkany - może ma tam jakąś markę to się odzyska wyłożoną kasę. A Pawełka zostawić i zacząć łapankę na pierwszego od nowa. Wtedy Kurto oczywiście na wypożyczenie żeby zaczął grać gdzieś w ekstraklasie-1 lidze. Albo pożegnać obu i poszukać pierwszego, a Kurto na rezerwę.
Jakoś nie widzę w Jovanicu potencjału na więcej niż pokazuje Pawełek - wiem może za wcześnie na tak kategoryczne sądy, ale...