Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35606
Stary 30.09.2010, 08:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Niedugo znowu kolejna seria "Mody na Bramkarza" ,bo za dlugo byl spokoj

Pawelkowi konczy sie kontrakt a Jovanic wydaje sie byc jego podpobizną

wiec znwou bedziemy szukac pierwszego bramkarza ,bo skoro Jovanic przegrywa z Mariem to juz jest niedobrze
boje sie pomyslec ile nasze poszukiwania trwac beda,licze jednak ze Holendrzy znajda kogos w szybkim tempie..
A może tego Jovanica spróbować wypchać gdzieś na Bałkany - może ma tam jakąś markę to się odzyska wyłożoną kasę. A Pawełka zostawić i zacząć łapankę na pierwszego od nowa. Wtedy Kurto oczywiście na wypożyczenie żeby zaczął grać gdzieś w ekstraklasie-1 lidze. Albo pożegnać obu i poszukać pierwszego, a Kurto na rezerwę.
Jakoś nie widzę w Jovanicu potencjału na więcej niż pokazuje Pawełek - wiem może za wcześnie na tak kategoryczne sądy, ale...
Odpowiedz cytując