Wyświetl pojedynczy post
CzerstwyChleb
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18486
Stary 30.09.2010, 08:02
Cytat:
Mam takie pytanko dot. mobilnego gg.
Czy jak mam bezprzewodowy internet i korzystam z gg w komórce to płacę coś za transfer danych?
Jeśli chcesz sie łaczyć przez WI-FI w Mobilnym GG to i tak musisz wykupic za pomocą sms-a tak jakby abonament, dostęp do usługi, poprostu aby gg zechialo sie polaczyc z siecia (np. 1 zł za tydzień) i łacząc sie przez WI-FI nie płacisz za transfer. Jeśli będziesz się łączyc przez GPRS, EDGE, 3g itd wtedy owszem płacisz normalną stawke jak za połaczenie z internetem. Wyjątkiem jest Heyah gdzie za przykładową złotówke gadasz ile chcesz bez naliczania Ci transferu przez tydzień. Można tez dostep wykupic na dłuzej (miesiac, dwa czy ileś tam).

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując