|
Jak otworzą całość i ceny będą na tym samym poziomie to będzie problem. Zresztą zdemolowanie drużyny przez Basałaja spowodowało że odpadliśmy z pucharów, to też miało wpływ, a poziom w lidze to już żal komentować...to wszystko powoduje że ze Śląskiem będzie pewnie ok 15 tyś, z Lechią może być jeszcze mniej
|