Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3606
Stary 30.09.2010, 07:32
Jak otworzą całość i ceny będą na tym samym poziomie to będzie problem. Zresztą zdemolowanie drużyny przez Basałaja spowodowało że odpadliśmy z pucharów, to też miało wpływ, a poziom w lidze to już żal komentować...to wszystko powoduje że ze Śląskiem będzie pewnie ok 15 tyś, z Lechią może być jeszcze mniej
Odpowiedz cytując