1q2 napisał(a):

|
Przy krzyżu go nie odstrzelą(brawo Bronek) - trza ubezpieczyć Wawel
|
Faktycznie przedszkole. I ty się dziwisz, że ludzie mają cię za kretyna

Może weź kolegę Asa i idźcie sobie pokopać staruszki przed kościołem,
będzie fajnie i będziecie mogli mówić nawzajem jacy to nie jesteście inteligentni, jacy postępowi i wolni od religijnych zabobonów.
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html