|
My to swoją drogą ale najbardziej kompromituje się zarząd Wisełki nie nażarty kasy.. mają gwarancję że bardzo nieczęsto będzie zapełniany stadion w całości bo ceny biletów są poprostu za wysokie. Na G rozumie bo ceny są spoko..a na piętrową trybunę to ceny są kosmiczne. Założeniem tej trybuny są sektory rodzinne. Tylko weź tutaj żone, i dwoje dzieci i zapłać 150 zł.. i tak na każdy mecz. Odsetek ludzi bogatych w stosunku do średnich i biednych jest bardzo niski...i przeciętnego kibica nie stać poprostu żeby zapłacić za bilet równowartość dwutygodniowego wyżywienia. I niech to w końcu zrozumia nie tylko bogacze typu Basałaj ale także kumaci z tego forum. To że was stać na G to nie znaczy że innych stać na drogie trybuny.
ps: i nie mówcie mi że Wisła musi odrabiać pieniądze które straciła na sosnowcach i innych hutnikach... Bo dając takie ceny jakie są chcąc łapczywie zarobić to przyjdzie 15 tysięcy góra, a obniżając cenę najdroższych biletów np. do 30-35 zł stadion zapełni się w całości i kasy do budżetu Wisły wpłynie znacznie więcej. Ale w naszej Wisełce trwa tradycja od początku Cupiałowania- Nażreć się jak najwięcej kasy za nic. Bo w sprawie felernego stadionu Wisła nie kiwnęła nawet palcem a teraz gra tak jak im pani Niedźwiedź i pan komuch zagrają.
Ostatnio edytowane przez wojtala8 : 30.09.2010 o godz. 06:55.
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
|