Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 30.09.2010, 00:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Z drugiej strony - scenariusz, w którym nasz trener leci po serii przegranych potrafię sobie wyobrazić, podpierając się kazusem Petrescu. Dość powiedzieć, że Kapka w klubie ciągle jest...



.


No duch Zdzicha ciazgle krązy po R22 i poluje .

Nikt nie zna dnia ani godziny...

A co do Maaskanta to gosc bardzo umiejetnie "jednoczy " sobie towarzystwo dookola siebie.
W zadnym wypadku nie podpada dzinniakarzom,duzo rozmawia z trenrami innych druzyn itd. ,zapowiada nauke polskiego ,chwali nas kibicow
Jest bardzo otwarty i potrafi sie z tym obnosic ,co jest jego duzym plusem

Musze powiedziec ze to gosc z klasą co widac nawet po tym jak se zachowuje , ja juz go polubilem,choc z poczatku mialem do niego duuzy dystans.
Licze ze zrobi z Wislą co trzeba
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując