wolfy napisał(a):

Z drugiej strony - scenariusz, w którym nasz trener leci po serii przegranych potrafię sobie wyobrazić, podpierając się kazusem Petrescu. Dość powiedzieć, że Kapka w klubie ciągle jest...
.
|
No duch Zdzicha ciazgle krązy po R22 i poluje .
Nikt nie zna dnia ani godziny...
A co do Maaskanta to gosc bardzo umiejetnie "jednoczy " sobie towarzystwo dookola siebie.
W zadnym wypadku nie podpada dzinniakarzom,duzo rozmawia z trenrami innych druzyn itd. ,zapowiada nauke polskiego ,chwali nas kibicow
Jest bardzo otwarty i potrafi sie z tym obnosic ,co jest jego duzym plusem
Musze powiedziec ze to gosc z klasą co widac nawet po tym jak se zachowuje , ja juz go polubilem,choc z poczatku mialem do niego duuzy dystans.
Licze ze zrobi z Wislą co trzeba
