Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3769
Stary 30.09.2010, 00:42
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest kwestią czasu, kiedy zdobędziemy mistrza. Tylko nas stać na najlepszych piłkarzy z polskiej ligi.
Widze, że hodujesz węże w kieszeniach Cupiała i Waltera, bo wiesz ile oni mogą wydać. Ktoś słyszał wcześniej o takim tworze ja JDC nim Wojciechowski nie kupił dla Polonii miejsca w Ekstraklasie? O Telefonice czy ITI słyszał każdy. Nie sztuką jest przepłacić za zawodników. Sztuką jest wzmocnić zespół za nieduże pieniądze i tak właśnie zrobiła Jaga i GKS Bełchatów. Można się tylko cieszyć, że Wojciechowski skupuje gwiadorków ekstraklasy, którym media wmówiły, że są najlepsi.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując