Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 29.09.2010, 23:56
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Tak też będzie niestety w Poznaniu w meczu z Salzburgiem, z 30 % ludzi na stadionie to będą osoby z Zabrza, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, czy nawet z Ząbek i bynajmniej nie chodzi o fanów Lecha, niestety pewnie jakiś skunks od nas pewnie też się wybierze i wpłaci kasę do budżetu klubu z Poznania, jakie ciekawośc, jakie Salzburgi, puchary europejskie, Broń normalnych ludzi Panie Boże od takich zachowań jak pójscie na drugą stronę Błoń z ciekawości, głupota i działanie na szkodę Wisły równocześnie, a nie ciekawość
Wszystko w główce w porządku ?
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html zaloguj się tu a ja zaloguje się w twojego linka
Odpowiedz cytując