Drozd napisał(a):

Nie Ty pierwszy poddajesz się, zmuszony do argumentacji. Nie jest łatwo bronić winnego. Za to wyśmiewać sama przyjemność. Pamiętam z przedszkola.
|
Nie chce cie obrażać więc odwal się ode mnie i tyle.Z niektórymi osobami w ogóle nie ma sensu dyskutować i ja cię za taką uważam,Żal klawiatury i servera - to nie jest żadna oznaka słabości(jeszcze tego by brakowało

- nie każdy z każdym musi rozmawiać.Szczególnie że siebie uważasz za nie wiadomo chooj wie kogo a mnie za kretyna.Tak więc rób swoje ale ode mnie się odwal.