Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10253
Stary 29.09.2010, 23:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie Ty pierwszy poddajesz się, zmuszony do argumentacji. Nie jest łatwo bronić winnego. Za to wyśmiewać sama przyjemność. Pamiętam z przedszkola.
Nie chce cie obrażać więc odwal się ode mnie i tyle.Z niektórymi osobami w ogóle nie ma sensu dyskutować i ja cię za taką uważam,Żal klawiatury i servera - to nie jest żadna oznaka słabości(jeszcze tego by brakowało - nie każdy z każdym musi rozmawiać.Szczególnie że siebie uważasz za nie wiadomo chooj wie kogo a mnie za kretyna.Tak więc rób swoje ale ode mnie się odwal.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.09.2010 o godz. 23:56.
94 - Allah Akbar!!