Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 29.09.2010, 22:57
Wisła - Śląsk 3:1 (1:0)
Bramki: Paweł Brożek x2, Boukhari
Skład: Pawełek- Branco, Kowalski, Bunoza, Paljic- Wilk, Sobolewski- Boukhari, Małecki, Żurawski- Paweł Brożek
Zmiany: Piotr Brożek, Boguski, Kirm
Ostatnio edytowane przez jabadabaryba : 30.09.2010 o godz. 18:58.