Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 29.09.2010, 22:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Ależ mam alergię na tego typa.
A jak po tej przmowie jego słynnej, lekko sugerowałem że nie ma się co podniecać , tylko poczekać na efekty, to chcieli mnie zjeść

Ja jeszcze nie mam alergii, popieram go z całą mocą że wypadało by zacząć wygrywać , mam nadzieje że ma on moc sprawczą i już w piątek będą efekty = a na serio to zapowiada się kolejny cholernie ciężki mecz dla Maaskanta.
Orest niby mógł zająć się bawieniem wnuków ale rok temu ograł nas bez najmniejszych problemów(a obrona była).Dziś Król(jakim okazał się znów być Mariusz P ) jest nagi.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując