wolfy napisał(a):

Ależ mam alergię na tego typa.
|
A jak po tej przmowie jego słynnej, lekko sugerowałem że nie ma się co podniecać , tylko poczekać na efekty, to chcieli mnie zjeść
Ja jeszcze nie mam alergii, popieram go z całą mocą że wypadało by zacząć wygrywać , mam nadzieje że ma on moc sprawczą i już w piątek będą efekty

= a na serio to zapowiada się kolejny cholernie ciężki mecz dla Maaskanta.
Orest niby mógł zająć się bawieniem wnuków ale rok temu ograł nas bez najmniejszych problemów(a obrona była).Dziś Król(jakim okazał się znów być Mariusz P

) jest nagi.