Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
 
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2195
Stary 29.09.2010, 22:41
dobra ja mam pytanie z innej beczki czemu nie wyswietlaj mi sie tak jak to zawsze mam miejsce newsy na głownej? mam tylko artykuły itp.? Nagle mi sie tak stało i nie mam pojecia dlaczego?
Ale o so choźii?
Odpowiedz cytując