Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.
Offline
#
2195
29.09.2010, 22:41
dobra ja mam pytanie z innej beczki czemu nie wyswietlaj mi sie tak jak to zawsze mam miejsce newsy na głownej? mam tylko artykuły itp.? Nagle mi sie tak stało i nie mam pojecia dlaczego?
Ale o so choźii?
Numark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Numark
Znajdź inne posty napisane przez Numark