Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35603
Stary 29.09.2010, 22:15
Jovanić , Paljić, Rios, Boukhari ,Bunoza to się zgadzam z przedmówcą .
Cikosz to są jakieś jaja w obronie , on chce , ale ma takie doświadczenie na tej pozycji co Burliga , zapewne ma ciąg na bramkę , ale on musi zapamiętać , że jest obrońcą.
Żurawski rozgrywa piłki i to widać , a to , że ma dużo strat jest irytujące , ale potrafi uruchomić podaniem zawodnika , który asystuje , takich przypadków było 4 , raz strzelił i asystował.
Branco widać u niego spokój w obronie i brak zgrania , ale jak dla mnie lepszy od Słowaka .
Chavez lepszy od Clebera i tyle w temacie , tak jak wyżej po jednym meczu wieszałem psy na Bunozie , ale chłopak się prostuje.
Odpowiedz cytując