Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 29.09.2010, 22:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Pisząc wprost - Ci co to chcą w spokoju oglądać, muszą mieć jeszcze co oglądać.
To jest inna sprawa - Przy takiej grze to przyjdzie mecz z Zagłębiem i przyjdą tylko ci co są dziś na cenzurowanym u prezia.
Ale też trzeba wziąć pod uwagę to że czasy się zmieniają.Tak jak kiedyś bluzgi stanowiły dużą część dopingu. tak teraz trzeba to zostawić tylko na specjalne okazje.Podobnie ze staniem - odrobina inwencji a nie że zapłaciłem to stoję a jak komuś się nie podoba to niech wypierdala.Na dziś problem jest w tym że po za E czy tam G, miejsca są respektowane i nie ma tak jak kiedyś że jak ktoś chciał siedzieć to szedł tam gdzie się siedzi

Wiadomo że jak będzie stadion cały to problem zniknie(oczywiście nie do końca bo ile razy na starym stadionie dochodziło do lekkich nieporozumień w tej kwestii) ale na dziś odrobina zrozumienia z obu stron(choćby zamienienie się miejscami) i będzie git

ps - co do marketingu to fajnie że coś sie pojawia(plakaty,radio,gazety).Dopiero co dowiedziałem się że mój stary był na parchach.Okazało się że do firmy w której pracuje(zupełnie nie związanej z komparchem i profesurem) dzwonili kolesie z marketingu i proponowali bilety - On sam nie wie czy za free czy nie ale bilety firma wzięła i m.in tak robiono frekwencje na kałuży.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.09.2010 o godz. 22:18.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując